SVEIKATINIMAS BASIC

SVEIKATINIMAS BASICNakties kainaNakties kaina
(3 ir daugiau naktų)
1 asm.2 asm.1 asm.2 asm.
Vienvietis81-74-
Standartinis dvivietis8813881126
Pagerintas dvivietis108150101138
Mini liuksas - šeimyninis131180121164
Liuksas158238147216
Pagerintas liuksas178280167258

Į kainą įskaičiuota:

  • nakvynė pasirinktos kategorijos kambaryje;
  • chalatai ir šlepetės kambaryje;
  • maitinimas du kartus per dieną (HB), pusryčiai ir pietūs/vakarienė – „švediškas stalas“;
  • gydytojo konsultacija, sveikatinimo procedūrų plano suderinimas;
  • gydomosios procedūros (ne mažiau negu 4 per dieną, po vieną iš kiekvieno sąrašo), kurios skiriamos atsižvelgiant į indikacijas ir kurių trukmė gali būti 15 min, 20 min arba 30 min;
  • baseinai ir pirtys kasdien;
  • geriamasis mineralinis vanduo;

Į kainą neįskaičiuotas Birštono kurorto mokestis (1 euras asmeniui už parą). Vaikams iki 18 metų mokestis nėra taikomas.

Gydomosios procedūros:

1) mineralinio vandens vonia / „Flow“ terapija;
2) individuali kineziterapeuto konsultacija (15 min) ir grupiniai užsiėmimai pagal kineziterapeuto rekomendacijas: vertikalioji vonia / mankšta baseine / TRX treniruotė / mankšta salėje;
3) magnetinė terapija / darsonvalizacija / transkutaninė elektrostimuliacija (TENS) / ultragarso terapija;
4) inhaliacijos / haloterapija.

Priemoka už maitinimą 3 kartus per dieną (FB) suaugusiam: 14 eur/d.

Priemoka už vaiką (4–14 m.):
18 eur/d. – įskaičiuota nakvynė kambaryje su tėvais ir maitinimas du kartus per dieną (HB);
28 eur/d. – įskaičiuota nakvynė kambaryje su tėvais ir maitinimas tris kartus per dieną (FB).

Užsisakyti

Email
info@kurort.lt

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

SVEIKATINIMAS SILVER

SVEIKATINIMAS SILVERNakties kaina
Nakties kaina
(3 ir daugiau naktų)
1 asm.2 asm.1 asm.2 asm.
Vienvietis109-99-
Standartinis dvivietis120190111172
Pagerintas dvivietis127204118186
Mini liuksas - šeimyninis149238138216
Liuksas196302182274
Pagerintas liuksas219348203316

Į kainą įskaičiuota:

  • nakvynė pasirinktos kategorijos kambaryje;
  • chalatai ir šlepetės kambaryje;
  •  maitinimas du kartus per dieną (HB), pusryčiai ir pietūs/vakarienė – „švediškas
    stalas“;
  • gydytojo konsultacija, sveikatinimo procedūrų plano suderinimas;
  • gydomosios procedūros (ne mažiau negu 5 per dieną, po vieną iš kiekvieno sąrašo), kurios yra skiriamos pagal indikacijas, trukmė gali būti 15 min, 20 min arba 30 min;
  • baseinai ir pirtys kasdien;
  • geriamasis mineralinis vanduo;
  • kūno sudėties diagnostika (bioimpedansometrija) arba veloergometrija (skiriama
    atvykus, pagal indikacijas).

Į kainą neįskaičiuotas Birštono kurorto mokestis (1 euras asmeniui už parą). Vaikams iki 18 metų mokestis nėra taikomas.

Gydomosios procedūros:

1) mineralinio vandens vonia / „Flow“ terapija / purvo aplikacija / įvyniojimas į purvą;
2) individuali kineziterapeuto konsultacija (2 x15 min – atvykus ir prieš išvykstant) ir grupiniai užsiėmimai pagal kineziterapeuto rekomendacijas: vertikalioji vonia / mankšta baseine / TRX treniruotė / mankšta salėje;
3) magnetinė terapija / darsonvalizacija / transkutaninė elektrostimuliacija (TENS) / ultragarso terapija;
4) inhaliacijos / haloterapija;
5) gydomasis masažas (pagal indikacijas: juosmuo, pečiai ir kaklas, galva ir pan.) / povandeninis masažas / aparatinis limfodrenažinis masažas.

Priemoka už maitinimą 3 kartus per dieną (FB) suaugusiam: 14 eur/d.

Priemoka už vaiką (4–14 m.):
18 eur/d. – įskaičiuota nakvynė kambaryje su tėvais ir maitinimas du kartus per dieną (HB);
28 eur/d. – įskaičiuota nakvynė kambaryje su tėvais ir maitinimas tris kartus per dieną (FB).

Užsisakyti

Email
info@kurort.lt

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

SVEIKATINIMAS GOLD

SVEIKATINIMAS GOLDNakties kaina
Nakties kaina
(3 ir daugiau naktų)
1 asm.2 asm.1 asm.2 asm.
Vienvietis124-113-
Standartinis dvivietis135220125200
Pagerintas dvivietis142234131212
Mini liuksas - šeimyninis164268152244
Liuksas211332196302
Pagerintas liuksas234378217344

Į kainą įskaičiuota:

  • nakvynė pasirinktos kategorijos kambaryje;
  • chalatai ir šlepetės kambaryje;
  • maitinimas du kartus per dieną (HB), pusryčiai ir pietūs/vakarienė – „švediškas stalas“;
  • gydytojo konsultacija, sveikatinimo procedūrų plano suderinimas;
  • gydomosios procedūros (ne mažiau negu 5 per dieną, po vieną iš kiekvieno sąrašo; kas trečią dieną – ne mažiau negu 6 procedūros per dieną), kurios skiriamos pagal indikacijas ir kurių trukmė gali būti 15 min, 20 min arba 30 min;
  • baseinai ir pirtys kasdien;
  • geriamasis mineralinis vanduo;
  • kūno sudėties diagnostika (bioimpedansometrija) ir veloergometrija (skiriama atvykus).

Į kainą neįskaičiuotas Birštono kurorto mokestis (1 euras asmeniui už parą). Vaikams iki 18 metų mokestis nėra taikomas.

Gydomosios procedūros:

1) mineralinio vandens vonia / „Flow“ terapija / purvo aplikacija / įvyniojimas į purvą;
2) individuali kineziterapeuto konsultacija (2 x 30 min – atvykus ir prieš išvykstant) ir grupiniai užsiėmimai pagal kineziterapeuto rekomendacijas: vertikalioji vonia / mankšta baseine / TRX treniruotė / mankšta salėje;
3) magnetinė terapija / darsonvalizacija / transkutaninė elektrostimuliacija (TENS) / ultragarso terapija;
4) inhaliacijos / haloterapija;
5) gydomasis masažas (pagal indikacijas: juosmuo, pečiai ir kaklas, galva ir pan.) / povandeninis masažas / aparatinis limfodrenažinis masažas;
6) parafino aplikacija (rankų / pėdų, 1 kartą per 3 dienas).

Priemoka už maitinimą 3 kartus per dieną (FB) suaugusiam: 14 eur/d.

Priemoka už vaiką (4–14 m.):
18 eur/d. – įskaičiuota nakvynė kambaryje su tėvais ir maitinimas du kartus per dieną (HB);
28 eur/d. – įskaičiuota nakvynė kambaryje su tėvais ir maitinimas tris kartus per dieną (FB).

Užsisakyti

Email
info@kurort.lt

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533