Eglės sanatorija Birštone, įsikūrusi vaizdingame Lietuvos upių tėvo – Nemuno – kilpų regioniniame parke, duris atvėrė dar visai neseniai – 2013 metais atidarytas pirmasis gyvenamasis kompleksas ir gydymo centras. Sanatorija įsikūrusi unikalioje vietoje, tad pro sanatorijos langus atsiveria pasakiškas gamtos peizažas.

Birštone esanti Eglės sanatorija – tai kompleksas, sudarytas iš keturių tarpusavyje sujungtų korpusų, tad sanatorijos svečiai gali komfortiškai, neišėję į lauką, pasiekti bet kurią sanatorijos vietą: gydyklą, gyvenamuosius kambarius, valgyklą ir kt. Sanatorijoje įrengti modernūs vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai jungiamieji kambariai, liukso klasės apartamentai, kambariai, kurie yra pritaikyti neįgaliesiems ir kambariai alergiškiems – su antialergine grindų danga. Ant stogo įrengta visų pamėgta saulės terasa. Iš viso vienu metu sanatorijoje gali apsistoti 730 svečių.

Mineralinio vandens šaltiniais garsėjančiame Birštono kurorte, sanatorija kviečia sveikatos ir jėgų pasisemti iš gydomojo mineralinio vandens bei gydomojo juodojo ir baltojo purvo, išgaunamų iš privačių Eglės sanatorijos gręžinių ir telkinių, pasilepinti „Gintaro SPA“ atliekamais ritualais, SPA centro relaksacinėmis procedūromis bei kitomis mūsų svečiams skirtomis procedūromis, kurių Eglės sanatorijoje Birštone atliekama daugiau nei 100.

Daugiau nei 70 specialistų – gydytojai-reabilitologai, dietologė, kardiologė, pulmonologė, dermatovenerologas, psichologė, kineziterapeutai, ergoterapeutai ir daugelis kitų specialistų – pasiruošusių suteikti Jums informaciją apie Jūsų sveikatą, atlikti reikalingus tyrimus, paskirti procedūras išskirtinai Jums, atsižvelgiant į sveikatos būklę bei pageidavimus.

Birštono Eglės sanatorijoje Jūsų laukia stipri gydomoji bazė, paremta keturiasdešimties metų Eglės sanatorijos Druskininkuose patirtimi ir moderni medicininė įranga, kurią kvalifikuoti specialistai naudoja tyrimams ir procedūroms atlikti.

Sanatorija Egle logo

Algirdo g. 14, LT-59219
Birštonas

Viskas po vienu stogu

Pirmajame korpuse įsikūrusi centrinė registratūra, kavinė, erdvi valgykla, kino ir koncertų salė, mineralinio vandens biuvetė, išskirtinis Gintaro SPA ir gyvenamieji kambariai. Antrajame korpuse svečių laukia procedūrų bei gydytojų kabinetai, vaikų kambarys, mini parduotuvė, grožio salonas, gyvenamieji kambariai, o ant pastato stogo įkurta pergolė su saulės terasa. Gydyklos korpuse įrengtas didžiausias regione baseinų ir pirčių kompleksas. Čia galima mėgautis trimis skirtingais gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, sūkurinėmis ir vertikaliomis voniomis bei aštuoniomis skirtingomis pirtimis. Gydykloje įrengti modernūs mineralinio vandens vonių, povandeninio masažo, angliarūgšties vonių, baltojo bei gydomojo purvo procedūrų, kineziterapijos, ergoterapijos, fizioterapijos, haloterapijos, relaksacijos ir kitų procedūrų kabinetai. Grožio procedūros teikiamos naujajame SPA centre. Naujausiame – ketvirtajame korpuse – įrengtas modernus Funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centras ir gyvenamieji kambariai. Funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centre „Eglės“ sanatorijos svečiai kviečiami išbandyti inovatyvią medicininė įranga, skirtą sveikatinimui ir reabilitacijai.

Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

APGYVENDINIMAS

Jaukūs šiuolaikiški kambariai aprūpinti visais būtiniausiais daiktais. Kambariuose yra televizorius, šaldytuvas, mini seifas, taip pat elektrinis virdulys, indai, stalo įrankiai. Vonioje – plaukų džiovintuvas, rankšluosčiai, chalatai. Visuose kambariuose yra balkonai, iš kurių atsiveria Nemuno arba pušyno vaizdai. Sanatorijoje įrengti modernūs vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai jungiamieji kambariai, liukso klasės apartamentai, kambariai, kurie yra pritaikyti neįgaliesiems ir kambariai alergiškiems – su antialergine grindų danga.

MAITINIMAS

Švediško stalo tipo maitinimas teikiamas tris kartus per dieną. Kasdien galėsite pasirinkti iš plataus ir subalansuoto švediško stalo meniu, kuriame rasite įprastinių kasdienių, tradicinių lietuviškų bei dietinių patiekalų, šviežių vaisių ir daržovių, šaltų ir karštų gėrimų bei desertų.

Darbo laikas

Pusryčiai: I-V 07.30–09.30, VI–VII 07.30–10.00

Pietūs: I-V 12.30–14.30, VI-VII 12.30–14.30

Vakarienė: I-V 17.30–19.30, VI-VII 17.30–19.30

Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS

Baseinų ir pirčių komplekse Jūsų laukia vienas didžiausių regione baseinų ir pirčių kompleksas. Jame galėsite mėgautis trimis skirtingais gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, sūkurinėmis ir vertikaliomis voniomis.

Pirčių zonoje galėsite išbandyti 8 skirtingas pirtis – įvairių temperatūrų garines pirtis, infraraudonųjų spindulių pirtį, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunas, himalajų druskos pirtį, hamamą bei ledo kambarį. Mažųjų svečių laukia vaikų baseinas.

RYTINIS BASEINAS

„Eglės sanatorijoje“ gyvenantys svečiai su sanatorinio gydymo programomis kviečiami paplaukioti baseine kiekvieną rytą I–V 6.30–9.00, VI–VII 6.30–10.00 nemokamai.

RAMYBĖS VALANDA

„Ramybės valandą“  baseinų ir pirčių zonoje gali lankytis tik asmenys, vyresni nei 16 metų.

„Ramybės valanda“ I–VI nuo 21.00 iki 22.00 val.

Buvimo laikas rusiškoje pirtyje priklauso nuo oro temperatūros, drėgmės ir nuo individualios savijautos. Pirties temperatūra 65–75 °C, drėgnumas 30–40 %. Aukštoje temperatūroje žūsta įvairūs mikrobai. Gydomasis rusiškos pirties poveikis: gerina ištvermę, judesių koordinaciją, skatina šlakų pasišalinimą, valo odą, suaktyvina kraujo apytaką, skatina organizmo atsparumą, ramina, taip pat gerina nuotaiką ir atstato dvasinę pusiausvyrą.

Rekomenduojama buvimo rusiškoje pirtyje trukmė – 15–20 min. (apšilimui), 20–30 min. (poilsiui), po 2–3 kartus, 1 kartą per savaitę.

Himalajų druska susidarė prieš 500 milijonų metų išdžiūvus senosioms jūroms. Žemėje glūdi 300–600 m gylyje, apsaugota nuo aplinkos poveikio. Tai visiškai natūrali, neapdorota ir chemiškai nevalyta druska. Joje yra apie 84 natūralūs mineralai. Druska tinkama vartoti ne tik maistui, mineralinės druskos gėrimams, bet ir plauti akims, nosiai, pilti į vonią.

Šioje druskoje, palyginti su kitomis akmens druskomis, gausu kalio ir santykinai mažiau natrio, todėl ji nekenkia žmogaus sveikatai. Maišoma kartu su vandeniu ji reguliuoja kraujo spaudimą, šalina toksinus, reguliuoja ląstelių PH ir vandens kiekį organizme, stiprina kaulus ir kvėpavimo sistemą, gerina miegą, suteikia energijos ir pristabdo senėjimo procesą.

Žinoma, kad druska veikia teigiamai: tinka įvairias alergijas turintiems žmonėms, tiems, kurie serga bronchine astma, nervų sistemos ligomis. Druska stiprina pačią žmogaus imuninę sistemą, naudojama druskos kambariuose, yra naudinga gydant aterosklerozę ir sklerozę. Himalajų druska turi taisyklingų kristalų struktūrą – tai lemia didelę jos energetinę vertę.

Pirtyje temperatūra 60–70 °C, drėgnumas 25–38 %.

Tai labai karšta ir sausa pirtis, po kurios itin malonu atsigaivinti šaltame vandenyje. Dažnas lankymasis saunoje – puiki antistresinė programa, be to, skatina organizmo išsivalymą nuo šlakų ir kenksmingų medžiagų.

Karščio ir šalčio sąveika skatina įvairias organizmo funkcijas, ypač kraujo apytaką ir kraujotaką. Be to, mobilizuojamas organizmo atsparumas, stimuliuojamas širdies darbas, teigiamai veikiamas kraujo spaudimas.

Pirtyje būkite apie 10–15 min., tada eikite atsivėsinti. Saunos temperatūra 90–95 °C, drėgnumas 30–40 %.

Pirties patalpa šildoma garais, naudojant garo generatorių. Druskos tirpalas purškiamas iš patalpos lubose įrengtų specialių purkštukų.

Temperatūra pirtyje siekia 45–50 °C, o drėgnumas – 95–99 %. Aukštas drėgnumo lygis, neaukšta oro temperatūra, iš viršaus krintantis druskų tirpalo rūkas sukuria puikią klimato atmosferą, skirtą poilsiui. Specialiai pritaikytas pirties apšvietimas leis mėgautis šviesos terapija.

Procedūros metu valosi kvėpavimo takai, suaktyvinama kraujotaka, atpalaiduojami įsitempę raumenys, oda tampa švelnesnė ir minkštesnė, didėja imuniteto atsparumas ligoms.

Rekomenduojama buvimo trukmė garinėje druskų pirtyje – 10–20 min.

Infraraudonieji spinduliai – tai šiluma, kuri neturi nieko bendra su ultravioletiniu ar mikrobanginiu spinduliavimu. Spinduliavimo šiluma yra tik energijos forma, kuri tiesiogiai sušildo objektus ir neįkaitina oro. Ši šiluma dar vadinama infraraudonąja energija (IR). Daugiausia saulės išspinduliuojamos energijos yra infraraudonųjų spindulių spektre. Pasak dr. Tsu-Tsair Oliver Chi, tokius spindulius sugeria tam tikri kūno audiniai.

Šis procesas susijęs su daugybe gydomųjų reakcijų. Infraraudonieji spinduliai minėtoje sveikatinimo sistemoje yra lyg saulės šiluma arba natūrali mūsų kūno šiluma. Infrasaunose naudojamos infraraudonosios elektromagnetinės bangos tiesiogiai šildo žmogaus organizmą. Vykstant konvekcijai žmogaus kūnas įšyla iki 4 cm (palyginimui – įprastoje saunoje kūnas įšyla iki 3–5 mm, nes organizmas blokuoja aplinkos karštį). Būtent toks giluminis infraraudonosios šilumos skverbimasis organizmui perteikia šilumos energiją ir gerina jo būklę: įšildo audinius, raumenis, sąnarius, spartina kraujo bei kitų kūno skysčių apykaitą.

Infraraudonosios energijos sistemos mažiau nei 20 % sušildo orą, o virš 80 % tiesiogiai nukreipia šildyti mūsų kūną. Infrasauna, esant 45–50 °C temperatūrai, sukelia 2–3 kartus didesnį prakaitavimą nei įprasta sauna 90–100 °C temperatūroje, todėl joje itin saugu vaikams ir žmonėms, kurių sutrikusi širdies ir kraujagyslių veikla. Be to, infrasaunose galima būti ilgiau ir labiau atsipalaiduoti.

Galima sakyti, kad tai – dvi pirtys vienoje patalpoje. Tai labai universali sauna. Pirtyje gultai išdėstyti dviem lygiais: vieni aukščiau, kiti žemiau. Kuo aukščiau – tuo karščiau.

Sauna prišildoma kombinuota krosnele su akmenimis. Oro temperatūra pirtyje 45–50 °C, drėgnumas 95–99 %. Tokia drėgmė pasiekiama garo generatoriui tiekiant garą į pirties patalpą. Svarbi kombinuotos saunos dalis – patogūs gultai. Mažesnėje temperatūroje ir didesnėje drėgmėje žmogus kvėpuoja lengviau, tokioje saunoje norisi ramiai pailsėti po sunkios darbo dienos.

Rekomenduotina pagulėti, bet būtinai galvą pakėlus aukščiau. Šioje saunoje gali šildytis ir vaikai, žinoma, jiems rekomenduotina žemesnė temperatūra ir pastovi suaugusiųjų priežiūra. Tokia sauna gerina ištvermę, judesių koordinaciją, veikia raminančiai, gerina nuotaiką, atstato dvasinę pusiausvyrą.

Buvimo laikas šioje saunoje priklauso nuo oro temperatūros ir drėgmės santykio, taip pat nuo individualios savijautos. Optimaliausias buvimo laikas 15–20 min.

Ledo kambarys tai – patalpa, kurioje galima atsivėsinti po karštos pirties. Čia temperatūra siekia nuo 0 iki +5 °C. Kambaryje ledo gaminimo įranga gamina ledą, kuris krinta į jam skirtą vietą. Šiuo ledu galima išsitrinti kūną, o panaudotą ledą reikia dėti į kitą, atskirą talpą. Ledo kambaryje yra kubilas su šaltu vandeniu, kuriuo galima apsipilti kūną.

GINTARO SPA

Gintaro SPA – tai unikalių procedūrų visuma, kuri padeda per milijonus metų sukauptą gintaro energiją panaudoti žmogaus sveikatos stiprinimui. Gintaru inkrustuota infraraudonųjų spindulių pirtis, ypatingas masažo su gintariniu aliejumi bei gintaro dulkėmis ritualas, atliekamas ant Baltijos jūros gintaru inkrustuoto masažo stalo, gintaro vanduo – tai išskirtinės sveikatinimo procedūros, kurios ne tik atpalaiduoja, bet ir stiprina imuninę organizmo sistemą.

PRAMOGOS

Treniruoklių salė, biliardas, stalo tenisas, šiaurietiško vaikščiojimo lazdų nuoma, šachmatai, saulės terasa, Gintaro SPA pirčių kompleksas ir procedūros, mini biblioteka, pramoginiai renginiai kino ir koncertų salėje, šokių vakarai, ekskursijos su gidu po kurortą ir lankytinas Lietuvos vietas bei SPA procedūros grožiui ir atsipalaidavimui.

Šeimoms su vaikais – nemokamas vaikų kambarys su aukle, žaislais ir „Xbox“ žaidimais, skatinančiais judėti, bei lauko žaidimų aikštelė. Valgykloje galima naudotis vaikiškomis kėdutėmis, o kambariuose, Jums pageidaujant, pristatomos papildomos lovos bei kūdikių lovytės.

Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533