VYTAUTAS MINERAL SPA, BIRŠTONAS

Vytautas Mineral SPA – tai modernus sveikatos centras, siūlantis didelį procedūrų pasirinkimą. Viskas, net pastato architektūra, šiame centre skatina sveikimą. Paslaugos ir interjeras sudaro tam tikrą visumą, suteikiančią vidinę ramybę, leidžiančią organizmui pailsėti, atsipalaiduoti.

Sveikatos ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral SPA“ buvo pastatytas toje vietoje, kur dar prieš tris dešimtmečius buvo suplanuota statyti vandens ir purvo gydyklą. Nuo komplekso iki vaizdingos Nemuno pakrantės – šiek tiek daugiau nei 100 metrų. Vanduo iš kompleksui priklausančio 715 metrų gylio gręžinio pasižymi didele mineralizacija ir savo savybėmis primena Negyvosios jūros vandenį. Šio vandens sudėtis – toks sudėtingas gamtos stebuklas, kurio dirbtinai atkurti neįmanoma. Mineralinis vanduo, kurį sudaro daugiau nei 70 įvairių elementų, formavosi milijonus metų. „Vytautas Mineral SPA“ mineralinis vanduo yra naudojamas įvairioms vandens procedūroms ir mineralinei terapijai. Milijonus metų civilizacijos nepaliestas unikalus vanduo pasižymi teigiamu poveikiu gydant daugelį atramos ir judėjimo aparato, nervų sistemos, virškinamojo trakto, kvėpavimo takų, medžiagų apykaitos sutrikimų, psichosomatinius sutrikimus ir mažinant stresą.

Karalienės Barboros al. 2,
Birštonas

Vytautas Mineral SPA – vieninteliai Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namai, kviečiantys sveikatą praturtinti išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais kiekviename žingsnyje. Tai ne šiaip SPA kurortas – tai šiuolaikiški, kiekvieno poreikiams pritaikyti SPA namai, į kuriuos norisi ir verta grįžti. Leidžiantiems laiką su šeima, draugais ar po vieną, poilsiaujant ar dirbant, norint visiškai atitrūkti nuo kasdienybės – SPA namai siūlo aukščiausios klasės kambarius, estetiškas, stilingas erdves poilsiui ir darbui, ypatingos kokybės maistą bei mineralus iš išskirtinio „Sofijos“ mineralų šaltinio. Viename didžiausių šalies regioninių parkų, prie 65 kilometrus besidriekiančių Nemuno kilpų įsikūręs kompleksas – tai šiandieninio žmogaus poreikius atliepianti sveikatinimosi, poilsio ir laiko leidimo su artimaisiais vieta.

Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

SOFIJOS ŠALTINIS

„Sofijos“ šaltinis, esantis šalia Vytautas Mineral SPA, Birštono žemių gelmėse buvo atrastas dar 1960 metais, o jo vanduo jungia net 70 skirtingų elementų mineralus. Šis šaltinis savo gerosiomis savybėmis gali būti lyginamas su Negyvosios jūros vandeniu – tai pačios gamtos sukurtas sveikatos, jaunystės, gyvybingumo eliksyras.

Birštone nuo 1924 metų išgaunamas mineralinis vanduo, šiandien žinomas „Vytauto“ pavadinimu, šį vardą gavo Vytauto Didžiojo garbei, paminint kunigaikščio 500 mirties metines. „Vytautas Mineral SPA“ priklausantis šaltinis „Sofijos“ vardu vadinamas siekiant išlaikyti istorijos tęstinumą – Sofija buvo vienturtė Vytauto Didžiojo dukra.

Dėl išskirtinių šaltinio savybių, po keletos dienų SPA namuose, kur „Sofijos“ mineralinis vanduo lydi kiekviename žingsnyje, nurimsta protas ir kūnas, žmogus jaučiasi paniręs į ramybės būseną, atradęs vidinę harmoniją, todėl grįžęs į įprastą gyvenimo ritmą gali nuveikti kur kas daugiau.

APGYVENDINIMAS

Komplekse Vytautas Mineral SPA yra sukurtos puikios sąlygos pailsėti ir pasveikti. Čia jūs rasite mini vandens parką, kurį sudaro keli baseinai, didžiulė sūkurinė vonia ir 5 pirtys, 165 kambarius svečiams galintį pasiūlyti viešbutį ir modernią gydyklą. Kambariai išsiskiria gamtos įkvėptu interjeru.

Viešbučio kambariuose modernus minimalizmas dera su gamtos motyvais, sukuriama patogi ir atpalaiduojanti atmosfera bet kuriuo metų laiku. Daugiau informacijos apie kambarius – šioje nuorodoje.

MAITINIMAS

Vytautas Mineral SPA šefas kartu su komanda, ruošdami maistą svečiams, atrenka pačius kokybiškiausius ir sveikiausius vietos ūkininkų produktus, kone kiekviename gaminimo žingsnyje naudoja mineralines medžiagas bei kuria svečių gomurį maloninančius skonių derinius. Didžiausias „Vytautas Mineral SPA“ restoranų maisto išskirtinumas – produktai praturtinami „Sofijos“ šaltinio mineralais, kurie aprūpina organizmą gyvybiškai svarbiomis mineralinėmis medžiagomis, o patiekalai ruošiami vadovaujantis amžių išmintimi ir naujausiais sveikos mitybos tyrimais paremta maisto kultūra.

Svečiams, apsistojusiems Vytautas Mineral SPA su Sveikatinimo programomis, maitinimas tiekiamas 2-3 kartus per dieną.

Jūsų patogumui restoranas veikia nuo 8:00 iki 24:00 val.

Pusryčiai | 8:00 – 11:00

Pietūs | 13:00 – 15:00

Vakarienė | 18:00- 20:00

„A la carte“ restoranas MOON restoranas garsėja degustacinėmis vakarienėmis, išskirtinai aukšto lygio aptarnavimu, vyno ir gėrimų kortą išmanančiais padavėjais. Čia kuriami mineralizuotų vakarienių valgiaraščiai pritraukia itin didelį skaičių svečių iš Lietuvos ir Europos.

Restorano maistas – tai vietos gėrybės, šefo rankose atgyjančios į netikėtus ir įsimintinus skonių derinius, sukuriančius išskirtines maisto patirtis. Be to, restorano patiekalai kinta kartu su sezonais, svečiams patiekiami tik šviežiausi to sezono produktai, o valgiaraštyje dažnai galite rasti mėsos ir žvėrienos šedevrų, nes būtent jais garsėja restorano šefas.

Nuo 18:00 val. restorane MOON laikas skirtas suaugusiems bei vyresniems nei 12 metų vaikams.

Vytautas Mineral SPA lauko terasa – tai unikali vieta atsipalaiduoti ir leisti laiką, užkandžiaujant ir gurkšnojant gėrimus kartu su šeima, draugais.

Čia kaip ir visame „Vytautas Mineral SPA“ vadovaujamasi tomis pačiomis vertybėmis – tiekiamas išskirtinis, iš kruopščiai atrinktų vietos produktų paruoštas maistas – kad kiekvienas kąsnis būtų ne tik skanus, bet ir naudingas organizmui.

Lauko erdvė išplanuota taip, kad svečiai, atsipalaidavę baseinų bei pirčių erdvėje, galėtų pasimėgauti saulės spinduliais ar išsimaudyti vėsiame ežerėlio vandenyje. O išalkus, vos už kelių žingsnių, lauko terasoje – kupole – viliojantis užkandžių, gaiviųjų gėrimų bei ledų pasirinkimas. Patiekalus patogu valgyti čia pat, vietoje, prie staliukų, ar šalia tiesiog sėdint ant pievelės.

Terasa veikia kiekvieną dieną nuo 11:00 val. iki 22:00 val.

Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

POILSIUI

Siekiant sukurti visai šeimai tinkamą poilsio oazę, komplekse įrengtas vaikų kambarys. Tai erdvė, kurioje mažieji šeimos nariai galės rasti patinkančios veiklos, ugdyti kūrybiškumą, susirasti naujų draugų ir smagiai leisti laiką.

„Vytautas Mineral SPA“ siekia, kad kiekvienas svečias, nuo mažiausio iki didžiausio, jaustųsi atsipalaidavęs, mėgautųsi kiekviena akimirka ir laiką praleistų įsimintinai. Būtent dėl to kiekvienai šeimai siūlomi ir užsiėmimai įvairaus amžiaus vaikams.

Kol tėvai mėgaujasi SPA namų procedūromis, su vaikais nemokamai užsiima prižiūrintis asmuo, kuris mažiausiems veda edukacinio pobūdžio užsiėmimus, sportinę veiklą, kūrybines dirbtuves, šiltuoju sezonu vaikai mėgaujasi lauko pramogomis. Vyresnieji skatinami žaisti tenisą, važinėtis dviračiais ar paspirtukais Žvėrinčiaus miške. Pagrindinėje registratūroje saugomi stalo žaidimai, kuriais gali žaisti visa šeima jiems patogioje vietoje.

Vaikų žaidimų kambario darbo laikas:

Pirmadieniais | 12.00 –21.00
Antradieniais – ketvirtadieniais | 11.00 – 21.00
Penktadieniais – sekmadieniais | 10.00 – 22.00

„Vytautas Mineral SPA“ komanda, galvodama apie šiuolaikinį žmogų ir suprasdama jo poreikius, antrame pastato aukšte įrengė kupolo formos skaityklą, kurioje svečiai gali skaityti, žaisti stalo žaidimus, ši erdvė tinkama norintiems dirbti ar kurti tyloje, neįprastoje bei įkvepiančioje aplinkoje. Vytautas Mineral SPA skaitykla – tai unikali vieta, su neįprasta akustika bei vaizdais – pažiūrėjus į kupolo formos lubas pamatysite įspūdingus žinomo tapytojo, „Art Vilnius“ laimėtojo Petro Lincevičiaus kartu su komanda nutapytus piešinius, kurie nukelia į mėnulį.

Nedažnai susimąstome, jog atvykę į SPA, greta sveikatinimosi programų, galime ir šviežesniu protu imtis darbų, kuriuos darome kasdien ar kuriems neturime laiko įtemptoje dienotvarkėje. Pabėgimas iš įprastos kasdienybės dažnai nustebina – atsipalaiduojame, pasisemiame įkvėpimo ir greičiau bei kokybiškiau atliekame norimus darbus. Tad kviečiame išbandyti ne tik SPA namus, bet ir erdves kūrybai bei darbui – kvėpuodami mineralizuotu vandeniu bei mėgaudamiesi aplinkos harmonija efektyviai bei maloniai pasieksite norimų rezultatų.

„Vytautas Mineral SPA“ – tai ne tik SPA namai poilsiaujantiems. Svečių patogumui pritaikėme daugybę erdvių ir tiems, kurie trokšta pakeisti darbo aplinką ar rengti įvairaus dydžio verslo susitikimus išskirtinėje, estetiškoje, modernioje aplinkoje.

Kuriant „Vytautas Mineral SPA“ buvo galvota apie šiuolaikinį žmogų – tą, kuris dažnai skuba, patiria stresą ir įtampą, ne visada randa laiko sau ir savo sveikatai. Erdvės darbui – tai sprendimai tiems, kas nori derinti darbą su atgaiva, išlaisvinti kūrybiškumą kvėpuojant grynu mineralų prisotintu oru ar unikalioje aplinkoje sustiprinti verslo santykius.

Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

Informacija parengta pagal Vytautas Mineral SPA medžiagą.