Vytautas Mineral SPA – tai modernus sveikatos centras, siūlantis didelį procedūrų pasirinkimą. Viskas, net pastato architektūra, šiame centre skatina sveikimą. Paslaugos ir interjeras sudaro tam tikrą visumą, suteikiančią vidinę ramybę, leidžiančią organizmui pailsėti, atsipalaiduoti.

Apie objektą

Sveikatos ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral SPA“ buvo pastatytas toje vietoje, kur dar prieš tris dešimtmečius buvo suplanuota statyti vandens ir purvo gydyklą. Nuo komplekso iki vaizdingos Nemuno pakrantės – šiek tiek daugiau nei 100 metrų. Vanduo iš kompleksui priklausančio 715 metrų gylio gręžinio pasižymi didele mineralizacija ir savo savybėmis primena Negyvosios jūros vandenį. Šio vandens sudėtis – toks sudėtingas gamtos stebuklas, kurio dirbtinai atkurti neįmanoma. Mineralinis vanduo, kurį sudaro daugiau nei 70 įvairių elementų, formavosi milijonus metų. „Vytautas Mineral SPA“ mineralinis vanduo yra naudojamas įvairioms vandens procedūroms ir mineralinei terapijai. Milijonus metų civilizacijos nepaliestas unikalus vanduo pasižymi teigiamu poveikiu gydant daugelį atramos ir judėjimo aparato, nervų sistemos, virškinamojo trakto, kvėpavimo takų, medžiagų apykaitos sutrikimų, psichosomatinius sutrikimus ir mažinant stresą.

Apgyvendinimas

Komplekse „Vytautas Mineral SPA“ yra sukurtos puikios sąlygos pailsėti ir pasveikti. Čia jūs rasite mini vandens parką, kurį sudaro keli baseinai, didžiulė sūkurinė vonia ir 5 pirtys, 165 kambarius svečiams galintį pasiūlyti viešbutį ir modernią gydyklą. „Vytautas Mineral SPA“ kambariai išsiskiria gamtos įkvėptu interjeru.

Viešbučio kambariuose modernus minimalizmas dera su gamtos motyvais, sukuriama patogi ir atpalaiduojanti atmosfera bet kuriuo metų laiku.

Maitinimas

Svečiams yra siūlomas aukščiausios kokybės maistas 3 kartus per dieną – „švediškas stalas“. Gurmanams patiks a la carte restoranas, kur virtuvės šefas nustebins išskirtiniais patiekalais.

Poilsiui

Komplekse Vytautas Mineral SPA rasite skaityklą – tai įspūdinga erdvė po kupolu, pačiame pastato centre. Čia Jūs galite atsipalaiduoti ir pasisemti naujų idėjų skaitydami, bendraudami. Kiekvienas „Vytautas Mineral SPA“ skaityklos lankytojas tarsi nukeliamas į mėnulį, kur mėgaudamasis poilsiu futuristinėje aplinkoje ras harmoniją su savimi ir, žinoma, pasisems idėjų ateičiai.

Email
info@kurort.lt

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

Karalienės Barboros al. 2,
Birštonas