Atsiliepimai

Užsisakyti

Email
info@kurort.lt

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

3 Comments

 1. B.J. 30/04/2018 at 22:11 - Reply

  Atvykome pasiilseti su vaiku. Visu pirma – kambarys. Dvivietis kambarys su maniezu- blogiausias imanomas variantas vykstant su vaiku. Praejimui vietos tiesiog neliko. Aisku ,,smagu”, kad niekad del vietos trukumo neperspejo. SPA- zmoniu milijonas!!.. vaikas bande taikyt aimta kartu i vaiku baseina- nepavyko. Na ir vel KAMBARYS.. :)) papraseme, kad isjungtu kondicionieriu( tokia galimybe yra, nes kitu atveju pucia be perstojo BE galimybes reguliuotis paciam). Tai finale praseme per viena viesnage bent 7 kartus, rezultatas deja buvo roka pats- kondicionierius veike visa nakti, pusdamas tai be proto karsta ora, tai be proti salta. Na vienu zodziu.. zmones! Vaziuokite i harmony! Geresniu spa turbut nera.. o vytautu likome nusivyle.

 2. Nora 21/02/2018 at 22:37 - Reply

  Gražu ir nauja,įdomi biblioteka,skanus maistas,tačiau l.maži kambariai ir nėra net kur daiktų pasidėti,kažkokie nesusipratimai-yra veidrodis,nėra staliuko,yra kosmetinis staliukas,nėra veidrodžio,vonioje rozetė kažkokia,kur kištukas netelpa.Už sienos girdisi triukšmas iš kito kambario.Baseinuose žmonių kaip silkių bačkoj.
  Požiūris į klientą valdiškas,iš dviejų apmokėtų nakvynių su visomis paslaugomis ir maitinimu buvome vieną,nes įvyko nelaimė,ir turėjome išvykti,paklausėme,ar galėtų nors į baseinus leisti atvažiuoti,tai pasakė,kad ne.Ačiū,bet daugiau nevažiuosim.

 3. valda akuniene 21/01/2018 at 14:58 - Reply

  sausio 19lankemes Vytauto Mineral SPA..viskas buvo puiiku,tik viska sugadino nakvyne.Uzsisake buvome pagerinta mini liuks kambary.o likome visai be miego,kadangi SPA vyko kazkokia konferencija,niekas neperspejo kad visa nakti iki pat 6ryto po langais eis rukyti,kalbetis,krykstauti su taurem rankose…nejaugi kitu poilsiautoju statusas kitas,juk ir mes gana brangiai uz viska sumokejome….tik isvykome labai nusivyle

Palikite atsiliepimą!