Druskininkų kurorte esantys natūralūs veiksniai – mineralinis vanduo, gydomasis purvas, kurortą supantys pušynai – kasmet atvilioja tūkstančius poilsiautojų.

Sanatorijoje “Belorus” naudojamas geriamas  mineralinis vanduo iš vietinių šaltinių  „Sveikata“ ir „Viltis“, gydomosioms vonioms – mineraliniai vandenys „Sveikata“ ir „Sūrutis“.

Veikia nuosava vandens gydykla, baseinas su kaskadomis ir povandeninių srovių masažu, suomiška ir infraraudonujų spindulių pirtis.

Sanatorijoje yra šiuolaikinė diagnostikos ir gydymo įranga. Kviečiame atvykti sergančius virškinimo sistemos sutrikimais bei turinčius judamojo-atramos aparato pažeidimų.

Taip pat siūlomos: pediatro, terapeuto, neurologo, ortopedo, manualinės terapijos gydytojo, refleksoterapeuto, ginekologo, fizioterapeuto, stomatologo, funkcionalinės diagnostikos gydytojo, dietologo, onko-dermatologo konsultacijos.

Įvairios diagnostikos procedūros: skydliaukės, pilvo ertmės organų, inkstų, dubens organų, krūtų echoskopija, klinikiniai laboratoriniai tyrimai, elektrokardiograma, gastroskopija ir rektoromanoskopija, rentgenografija.

Sanatorijoje dirba kvalifikuoti gydytojai, kurie, įvertinę paciento sveikatos būklę, skiria gydomąsias ar sveikatinimo procedūras.
Atvykstantiems į sanatoriją siūlomos gydomosios sveikatingumo procedūros- kompleksai arba sudaroma individuali reabilitacijos programa.

Apgyvendinimas

Svečiai gali apsistoti vienviečiuose, dviviečiuose, liukso klasės kambariuose bei apartamentuose.

 

Maitinimas

Trijų kartų maitinimas sanatorijos valgykloje. Pusryčiai švediškas stalas, pietūs ir vakarienė – pagal meniu.

Poilsiui

Restoranas, biblioteka, treniruoklių salė, stalo tenisas, šachmatai, šaškės, biliardas, koncertai, šokiai, ekskursijos.

Email
info@kurort.lt

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

Maironio g. 2, LT-66116,
Druskininkai