VIENVIETIS

Vienvietis Belorus sanatorijos kambarys – tai vieno kambario numeris su viena lova, dušo ir WC kambariu. Kambaryje yra spalvotas televizorius su distanciniu valdymu, kabelinė TV, telefonas, bevielis interneto ryšys. Taip pat šaldytuvas, indai.

 

DVIVIETIS

Dvivietis Belorus sanatorijos kambarys – tai vieno kambario numeris su dviem atskiromis lovomis, balkonu, dušo ir WC kambariu. Kambaryje yra spalvotas televizorius su distanciniu valdymu, kabelinė TV, bevielis interneto ryšys, šaldytuvas, indai.

LIUKSAS

Belorus sanatorijos liukso klasės numeris – tai dviejų kambarių (svetainės ir miegamojo ) numeris: svetainėje yra išskleidžiama sofa-lova, miegamajame dvi atskiros viengulės lovos. Kiekviename liukso klasės numeryje yra dušas arba vonia ir WC, spalvotas televizorius su nuotoliniu valdymu, kabelinė TV, telefonas, bevielis interneto ryšys, šaldytuvas, elektrinis virdulys, fenas, lygintuvas, indai.

Svečių kambaryje yra išskliedžiama sofa-lova.

KOTEDŽAS

Tai trijų kambarių liuksas: svečių kambarys, miegamasis, darbo kabinetas. Apartamentuose yra vonia ir WC, spalvotas televizorius su nuotoliniu valdymu, kabelinė TV, bevielis interneto ryšys, video grotuvas, telefonas, šaldytuvas, elektrinis virdulys, fenas, lygintuvas, indai.

Email
info@kurort.lt

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533