SANATORIJA DRAUGYSTĖ

Sanatorija Draugystė teikia suaugusiųjų stacionarinės reabilitacijos II, palaikomosios ir ambulatorinės reabilitacijos gydymo paslaugas. Sanatorijos profilis – nervų, kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo sistemos ligų, judamojo-atramos aparato pažeidimų,  jonizuojančios spinduliuotės poveikio ligų gydymas. Taip pat teikiamos ligų prevencijos, rekreacijos bei relaksacinės SPA procedūros.

Gilios sanatorinio gydymo tradicijos, nuostabi ir jauki Druskininkų kurorto gamta, visiems pritaikyta turizmo ir poilsio infrastruktūra padės Jums pailsėti, atgauti jėgas, pamiršti rūpesčius ir gerai praleisti laiką.

Draugystės sanatorija įsikūrusi Druskininkų kurorto centre, Ratnyčėlės ir Nemuno upių santakoje. Vaizdingame Druskininkų 6 ha parke išsidėstę 5 sanatorijos pastatai, talpinantys 300 svečių: Centriniai Rūmai, vila„Vingis“, viešbutis „Violeta“, vila „Nykštukas“, vila „Kolonada“.

Rekonstruoti ir renovuoti visi sanatorijos pastatai. Svečiai, atvykę į Draugystės sanatoriją, turi galimybę pasirinkti apgyvendinimo sąlygas pagal savo poreikius.

Centriniuose Rūmuose įrengti 49 kambariai, iš jų 12 vienviečių, 15 dviviečių, 19 mini liukso tipo kambarių ir 3 apartamentai. Svečių laukia erdvūs ir patogūs kambariai, įrengti pagal aukštus standartus. Čia yra teikiama daugelis gydomųjų procedūrų, veikia sveikatinimo ir grožio centras „Afroditė“, valgykla.

Viloje „Kolonada“ įrengti 7 mini liukso tipo kambariai, 23 dviviečiai ir 15 vienviečių kambarių. Tai jaukūs, modernūs, meniškai apipavidalinti gyvenamieji kambariai. Čia dirba išskirtinio dizaino kavinė – galerija „Mūza“. Svečių poilsiui sutvarkyta vilos „Kolonada“ parko teritorija.

Populiari 70 vietų vila „Vingis“, įrašyta į Lietuvos kultūros vertybių registrą. Pro vilos langus atsiveria nuostabi Nemuno vingio panorama. Puikiai įrengti modernūs 35 dviviečiai bei mini liukso tipo kambariai, šiuolaikiškas sveikatinimo centras su pirtimis, baseinu – sūkurine vonia.

9 vietų viloje „Nykštukas“, esančios Nemuno upės pakrantėje, apartamentuose gali apsigyventi svečiai su vaikais.

V.Krėvės g. 7, LT-66126
Druskininkai

 • Tradicinio sanatorinio – kurortinio ir reabilitacinio gydymo ilgametė patirtis;
 • Europos Sąjungos lėšomis renovuoti visi sanatorijos pastatai;
 • Didelis gydomųjų ir sveikatinimo procedūrų asortimentas;
 • Aukšta darbuotojų kvalifikacija;
 • Individualios dietinio maitinimo programos pagal baltymų, riebalų ir angliavandenių poreikį;
 • Fitobare siūlomi gydomieji vaistažolių kokteiliai, vaistažolių arbatos, trauktinės ir balzamai;
 • Jaukus 40 vietų 4 žvaigždučių viešbutis „Violeta“ ant vaizdingo Nemuno upės kranto;
 • Svečių paslaugoms dvi 50 vietų konferencijų salės;
 • Turiningi poilsio vakarai, koncertai Raudonojoje 200 vietų restorano salėje;
 • Sanatoriją puošia M.K.Čiurlionio plenerų dailės galerija ir Ž.Lipšico akmens skulptūrų parkas.
 • Efektyvios septynių dienų Streso ir viršsvorio mažinimo ir savaitgalio programos;
 • Sveikatinimo centre „Afroditė“ ir viešbutyje „Violeta“ platus SPA procedūrų asortimentas;
 • Lauko baseinas su povandeninio masažo srovėmis, kaskadomis, saulės vonių zonomis.
 • Teniso kortai.
Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

APGYVENDINIMAS

Vila „Kolonada“

Rekonstruotoje viloje „Kolonada“ įrengti 7 mini liukso tipo kambariai, 23 dviviečiai ir 15 vienviečių kambarių. Tai jaukūs, modernūs, meniškai apipavidalinti gyvenamieji kambariai. Viloje „Kolonada“ veikia išskirtinio dizaino kavinė – galerija „Mūza“, įrengti gydytojų, ir masažo kabinetai.

Jaukūs vienviečiai kambariai su dušo kabina, WC. Kambaryje yra televizorius, palydovinė TV, belaidis internetas, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai.

Patogūs dviviečiai kambariai su atskiromis lovomis, dušo kabina, WC. Kambaryje yra televizorius, palydovinė TV, belaidis internetas,  elektrinis virdulys, indai.

Erdvūs  dviviečiai liuksai su atskiromis lovomis, poilsio baldais. Kiekviename kambaryje yra dušo kabina, WC,  televizorius, kabelinė TV, interneto jungtis,  šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai. Numeriai skirti dviem asmenims.

Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

MAITINIMAS

Draugystės sanatorijoje svečiams siūlomas gausus trijų kartų per dieną švediško stalo tipo maitinimas be papildomo mokesčio. Patiekalų valgiaraštis sudarytas iš įvairių lietuviškos ir europietiškos virtuvės patiekalų, šviežiausių produktų, atsižvelgiant į metų sezoniškumą.

Svečiams siūloma sanatorijos virtuvėje kepama šviežia duona, bandelės, pyragai ir kiti konditeriniai gaminiai.

Galima dietinė mityba – individualiai subalansuota pagal individualų baltymų, riebalų, angliavandenių poreikį paros racione.

Kavinė – Galerija ,,MŪZA“ yra netoli Nemuno ir Ratnyčėlės santakos. Čia Jūs galėsite paragauti skaniausios Druskininkuose kavos ar europietiškos virtuvės patiekalų, grožėtis mažosios skulptūros ir fotografijos darbais.

Darbo laikas: I-VII 11.00 – 22.00

Kviečiame praleisti laiką jaukioje kavinėje „Fitobaras“ Centriniuose Rūmuose. Čia galite pasimėgauti aromatingu kavos puodeliu su desertu, šviežiai spaustomis sultimis. Kavinė „Fitobaras“ siūlo gydomuosius vaistažolių kokteilius, arbatas. Organizuojami banketai, furšetai, šeimyninės šventės.

Klientui pageidaujant, paslaugus personalas patiekalus ir gėrimus pristatys į kambarius.

SPA CENTRAS

Svečių paslaugoms – klasikinis sveikatinimo ir grožio centras „Afroditė“ su mineralinio vandens baseinu, povandeninėmis masažo srovėmis, kaskadomis, sūkurine vonia, suomiška ir turkiška pirtimis. Baseino ilgis 9 metrai, plotis – 6 metrai. Svečiams siūlome 33 įvairias SPA programas. Darbo dienomis sveikatinimo ir grožio centre “Afroditė” vyksta gydomoji mankšta, vandens aerobika, vertikalios vonios.

Po procedūrų pailsėsite poilsio kambaryje, atsigaivinsite sultimis, mineraliniu vandeniu arba vaistažolių arbatomis.

SPA erdvė – dešimties vietų masažinė sūkurinė vėsinamoji vonia, dvi turkiškos garinės pirtys, treniruoklių ir poilsio zona, masažo kabinetas. Čia atliekama iki dvidešimties SPA sveikatinimo ir relaksacinių viso kūno masažų ir procedūrų.

Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533