Sanatorija Eglė – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete. Tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis, esantis atokiau nuo miesto centro.

Gydymas ir poilsis

Šimtmečius kurortą garsinę natūralūs veiksniai – mineralinis vanduo ir gydomasis purvas dabar „Eglės“ sanatorijoje derinami su šiuolaikinėmis technologijomis. Tai sukuria puikias galimybes visapusiškai gydyti įvairius susirgimus bei stiprinti organizmą. Į sanatoriją atvyksta tiek norintys gydytis, tiek ir profilaktiškai pasistiprinti, atgauti darbingumą bei gerą savijautą. Švelnus kurorto klimatas, tyras pušynų oras ir rami aplinka padeda produktyviai pailsėti ir pasisemti fizinių ir vidinių jėgų. Specialiai nuodugniam Jūsų organizmo ištyrimui ir būklės įvertinimui sanatorijoje papildomai skiriamos diagnostinės procedūros bei kvalifikuotų specialistų konsultacijos.

Sanatorijoje gydomi tokie susirgimai: judamojo – atramos aparato; nervų sistemos (neurologiniai); kraujotakos sistemos (kardiologiniai); kvėpavimo sistemos (pulmonologiniai); traumatologiniai-ortopediniai; onkologiniai; endokrininiai; ginekologiniai; virškinimo sistemos; odos susirgimai; inkstų ligos;

Apgyvendinimas

Daugiau nei 20 ha teritorijoje išsidėstę daugiaaukščiai miegamieji korpusai “Žilvinas” ir “Eglė” bei Eglės sanatorijos gydykla. Atvykusiems siūloma 400 dviviečių ir 229 vienviečiai kambariai, 32 dviejų ir 8 vieno kambario liuksai su visais patogumais. Taip pat yra dviviečiai reabilitaciniai kambariai skirti žmonėms su negalia. Visi kambariai atitinka šiuolaikinius standartus.

Kitos paslaugos

Eglės sanatorijos klientų patogumui sanatorijoje veikia: optika, vaistinė, odontologo kabinetas, kirpykla, grožio salonas, parduotuvės, kavinė, bankomatas.

Maitinimas

Maitinimas sanatorijoje yra įvairaus tipo, tris kartus per dieną: platus švediško stalo meniu, o taip pat subalansuotas dietinis maitinimas valgykloje.

Poilsiui

Biblioteka, ekskursijos, įvairūs renginiai ir koncertai, šokių vakarai, pirčių ir baseinų kompleksas, treniruočių salė, krepšinio ir teniso aikštynas, pėsčiųjų takai.

Email
info@kurort.lt

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

Sanatorija Eglė
Eglės g. 1, LT-66251
Druskininkai