Įkvėpkite pušų kvapo, užmerkite akis, išgirskite vandens tyvuliavimą… Tai Upa – gamtos įkvėptas moderniausias sveikatingumo ir reabilitacijos centras Baltijos šalyse. Reabilitacijos centro Upa tikslas, kad už šių namų durų paliktumėte visus rūpesčius ir galėtumėte mėgautis poilsiu, ramybe bei pasirūpinti savo sveikata.

Didžiausias dėmesys skiriamas judamojo aparato susirgimų gydymui. Traumos, ligos, gyvenimo būdas, amžius, netgi sprendimas sportuoti ir gyventi sveikai, gali lemti, kad judėjimas ima kelti ne džiaugsmą, o skausmą. Siekiant jį įveikti, būtina tiksli diagnostika ir individualiai parinktas gydymas. Upa centre atliekami išskirtiniai tyrimai, kurie iki šiol buvo prieinami tik mažai daliai Lietuvos gyventojų.

Specializacija

Upa centre rasite ne tik naujausią įrangą, unikalią ir tikslią diagnostiką, individualų gydymą, bet ir pažangias technologijas, tausojančias gamtos išteklius. Upa naudoja sveiką patalpų klimatą užtikrinančią kapiliarinių kilimėlių šildymo ir vėsinimo sistemą, kuriai nebereikalingi kondicionieriai! Šios ekologiškos technologijos dėka išvengiama dulkių judėjimo ore, triukšmo, oro srautų judėjimo. Pastatas šildomas ir vėsinamas atsinaujinančia grunto energija, o elektrą taupome išmanios pastato valdymo sistemos bei taupiųjų lempučių dėka. Gydymo ir apgyvendinimo paslaugas sukūrėme galvodami apie žmonių su negalia ar judėjimo sutrikimais patogumą. Rūpinamės ir mažaisiais mūsų lankytojais, kuriems įrengėme žaidimų kambarį.

Apgyvendinimas

Svečiai gali apsistoti vienviečiuose, dviviečiuose, liukso klasės kambariuose.

Centre yra ir kambariai, pritaikyti žmonėms su negalia.

Maitinimas

Upa restoranas, kavinė „Mėta“

Email
info@kurort.lt

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

Sveikatos g. 36, 
Druskininkai