EUROPA ROYALE DRUSKININKAI

Nuostabi vieta pačiame Druskininkų miesto centre – 4* viešbutis Europa Royale Druskininkai.

Viešbutį sudaro du pastatai – istorinis elegantiškas XIX a. korpusas bei šiuolaikiškas stiklinis pastatas. Europa Royale Druskininkai viešbutyje yra: restoranas ir baras su terasomis, konferencijų ir boulingo centrai, treniruoklių salė, baseinas su pirtimis, SPA boutique procedūros. Svečių patogumui stiklinis koridorius jungia viešbutį su viena didžiausių ir moderniausių miesto gydyklų – Druskininkų gydykla, o visai čia pat – Druskininkų Vandens parkas – į abu juos iš savo kambario galite nueiti su šlepetėmis.

Viešbutyje įrengti vienviečiai, dviviečiai, liukso klasės kambariai bei apartamentai (ypač patogūs šeimoms, įrengta mini virtuvė). Visuose kambariuose rasite kondicionierių, chalatus suaugusiems, plaukų džiovintuvą, TV ir Wi-Fi, dauguma kambarių yra su vonia bei šildomomis grindimis. Visi kambariai turi asmeninius seifus.

Viešbučio svečiams yra įrengtos dvi nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės.

Vilniaus al. 7, LT-66119
Druskininkai

APGYVENDINIMAS

Senosios caro laikų gydyklos rekonstruotos laikantis griežtų reikalavimų, atkuriant senąjį gydyklų stilių viešbutyje „Europa Royale Druskininkai“. Čia rasite 65 senojo pastato kambarius, atspindinčius jų buvusią ramybę ir Druskininkų miestelio dvasią. Mėgstantiems modernesnę aplinką siūlome apsistoti viename iš 36 naujesnių kambarių.

Iš viso viešbutyje yra 101 kambarys:

 •  84 standartiniai,
 • 10 liukso klasės kambarių
 • 7 apartamentai.

Tiek klasikinio stiliaus standartiniuose kambariuose, tiek prabangiuose apartamentuose su erdviomis terasomis, balkonais ir mini virtuvėmis, įrengtos moderniausios technologijos: kambario vėdinimo sistemos, šildomos vonios kambario grindys, seifai, prieiga prie interneto.

 • Oro kondicionavimo sistema;
 • Nemokamas internetas;
 • Seifas kiekviename kambaryje;
 • Minibaras;
 • Plaukų džiovintuvas;
 • Telefonas;
 • Palydovinė televizija;
 • Šildomos vonios kambario grindys;
 • Lygintuvas ir lyginimo lenta (pagal pageidavimą);
 • Maisto užsakymas į kambarį;
 • Gėlių užsakymas į kambarį;
 • Skalbimo paslaugos;
 • Žadinimo paslauga;
 • Skėčiai (pagal pageidavimą);

Kiti ypatingi pageidavimai:

* Viešbutyje gyvūnėliai įleidžiami už papildomą mokestį. Augintiniai įleidžiami už papildomą mokestį ir tik pririšti už pasaitėlio. Gyvūnėliams iki 50 cm aukščio paros kaina – 20 Eur/para, virš 50 cm – 30 Eur/para. Jūs pilnai atsakote už savo augintinio elgesį. Už bet kokią Jūsų augintinio kitiems svečiams, jų turtui, viešbučio personalui, pastatui ar inventoriui padarytą žalą privalote kompensuoti. Su augintiniais eiti į barą ir/ar restoraną – draudžiama, išskyrus baro ir restorano terasas.

MAITINIMAS

Restoranas ir Baras

EUROPA Royale Druskininkai restorano erdvė – viena gražiausių ir elegantiškiausių visame Druskininkų kurorte. Ši vieta ne tik išsiskiria savo aplinka, europietiškais patiekalais ir personalo šiluma. Puošnus ir ramus restoranas, kurio aplinka kupina elegancijos ir prabangos, puikiai tinka tiek oficialiems susitikimams, tiek ir maloniam pasisedėjimui draugų rate. Siūlomas didelis šaltų, karštų patiekalų, desertų bei užkandžių pasirinkimas. Taip pat gausus gėrimų asortimentas, tarp kurių nemažai ir įvairių vynų rūšių. Restorane vienu metu mes galima aptarnauti iki 120 svečių.

Antrame aukšte jūsų laukia jaukus baras su didžiuliu balkonu ir įspūdingu vaizdu. Restoranas gali didžiuotis didele patirtimi organizuojant įvairias asmenines bei įmonių šventes, o kur dar geras maistas ir puikus aptarnavimas bei nuostabus vaizdas – už didžiulių restorano langų puikuojasi terasa su vaizdu į Nemuną – nepakartojamas Jūsų švenčių akcentas.

Viešbutyje apsistojusių svečių kiekvieną rytą laukia gausūs, švediško stalo tipo, pusryčiai.

DRUSKININKŲ GYDYKLA

Druskininkų gydykla – tai šiuolaikinių technologijų, šimtametės kurortologijos patirties ir tradicijų asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas. Joje įrengtos modernios gydomojo purvo vonios, mineralinio vandens vonios ir baseinas, garinė pirtis, masažo, fizioterapijos, kineziterapijos, krioterapijos kabinetai, poilsio kambariai, žiemos sodai ir mineralinio vandens biuvetės.

Gydytojai, įvertinę paciento sveikatos būklę, skiria gydomąsias, sveikatinimo procedūras, kurias atlieka kvalifikuoti specialistai.

Druskininkų gydykloje naudojami mineraliniai vandenys priskiriami chloridinių natrinių kalcinių mineralinių vandenų grupei ir pagal mineralizaciją yra mažos, vidutinės, aukštos mineralizacijos ir sūrymai. Į vonias ir baseiną vanduo patenka tiesiai iš gręžinių, esančių Gydyklų parko teritorijoje, o gydomosios durpės kasamos iš karjero, esančio Mašnyčių kaime. Visos gydomosios procedūros atliekamos naudojant natūralų mineralinį vandenį ir gydomąjį purvą.

Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533