VIEŠBUTIS PUŠYNAS

Pačiame Druskininkų centre esantis viešbutis Pušynas pasitinka miesto svečius, poilsiautojus, pasiilgusius ramybės, gamtos ir gryno oro. 3 žvaigždučių viešbutyje rasite visus patogumus, užtikrinsiančius turiningą, kokybišką ir jaukų poilsį bei viešnagę.

Viešbutis Pušynas primena didžiulį pušies kankorėžį. Pro jo langus matyti autentiška neogotikinio stiliaus Druskininkų bažnyčia, greta – Druskonio ežeras, Druskininkų vandens parkas, gydyklos, Lynų keltuvas, Nemuno upės pakrantės, pramogų ir nuotykių parkas.

pusynas-logo

Taikos g. 6, LT-66001
Druskininkai

APGYVENDINIMAS

Viešbutyje Pušynas svečiams siūlomi 69 kambariai: vienviečiai, dviviečiai, triviečiai ir liukso kategorijos. Daugelyje kambarių 32 colių įstrižainės televizoriai, palydovinė televizija, bevielis greitas ir saugus internetas, patogios lovos, vonios kambarys, fenai, darbo vieta, spauda (viešbučio fojė). Visi kambariai su balkonais. Vienu metu viešbutyje gali apsistoti iki 150 svečių.

MAITINIMAS

Geras ir skanus maistas nuostabiai papildys poilsį Druskininkuose. Viešbutyje Pušynas veikia puikus, daugelio jau įvertintas restoranas, savo lankytojams siūlantis geriausius europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalus.

Viešbučio svečių kiekvieną rytą laukia švediško stalo pusryčiai.

SPA

Druskininkų viešbučio “Pušynas” SPA centras

Kasdienių stresų bei įtampos nualintam organizmui būtina skirti ypatingą dėmesį ir pasirūpinti fizinės ir emocinės būsenos gerinimu. Svečių ir lankytojų paslaugoms garinės pirties, sūkurinės ir Negyvosios jūros vonių malonumai, platus kūno ir veido puoselėjimo procedūrų asortimentas. Pasisemkite naujų įspūdžių, leiskite sau atsikvėpti ir pailsėti.

Kvalifikuotų specialistų komanda siūlo masažų įvairovę, kūno įvyniojimus, purvo procedūras, grožio puoselėjimo procedūras su Guinot, Exuviance, Topicrem kosmetika. Galėsite rinktis vieną procedūrą arba procedūrų rinkinį, kuris bus parengtas atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius, emocinę, dvasinę ir fizinę būseną. Poilsis SPA centre – tai sveikatos ir grožio puoselėjimas, organizmo stiprinimas ir fizinės pusiausvyros atkūrimas.

Užsisakyti

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533