Pačiame Druskininkų centre esantis viešbutis Pušynas pasitinka miesto svečius, poilsiautojus, pasiilgusius ramybės, gamtos, gryno oro. 3 žvaigždučių viešbutyje rasite visus patogumus, užtikrinsiančius turiningą, kokybišką ir jaukų poilsį bei viešnagę.

Viešbutis Druskininkuose primena didžiulį pušies kankorėžį. Pro jo langus matyti autentiška neogotikinio stiliaus Druskininkų bažnyčia, greta – Druskonio ežeras, Druskininkų vandens parkas, gydyklos, Lynų keltuvas, Nemuno upės pakrantės, pramogų ir nuotykių parkas.

Apgyvendinimas

Pušyno viešbutis Druskininkuose turi 69 įvairaus tipo ir standarto kambarius: vienviečiai,dviviečiai, liukso klasės kambariai. Visi kambariai su balkonais. Kiekviename kambaryje yra darbo vieta, palydovinė televizija, telefonas, internetas WiFi. Vienu metu viešbutyje gali apsistoti iki 150 svečių.

Maitinimas

Geras ir skanus maistas nuostabiai papildys poilsį Druskininkuose. Viešbutyje Pušynas Druskininkuose veikia puikus, daugelio jau įvertintas restoranas, savo lankytojams siūlantis geriausius europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalus.

Poilsiui

Pušyno viešbutis po savo stogu teikia ne tik apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas – čia galite pasimėgauti SPA procedūromis bei gydomaisiais kompleksais.

Email
info@kurort.lt

Telefonas
+370 657 35533

WhatsApp / Viber
+370 657 35533

Taikos g. 6, LT-66001
Druskininkai